O firmie

Firma Przedsiębiorstwo Geologiczne AQUA Jacek Kuciaba powstała w 2006 r. w Tczewie. Właściciel firmy jest absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu w zakresie hydrogeologii. Przez 15 lat pracy zawodowej nabył szerokie doświadczenie w obsłudze geologicznej i geotechnicznej inwestycji realizowanych głównie na terenie województwa pomorskiego.

Od początku istnienia firma współpracowała i nadal współpracuje z szeregiem firm wykonawczych, biur projektowych i deweloperów, spośród których do największych należą Wakoz sp. z o.o., PUT OL-Trans Olgierd Hewelt, Menard Polska sp. z o.o., Eurovia Polska sp. z o.o., Sener sp. z o.o., Assmann Polska Grupa Projektowa sp. z o.o., POL AQUA SA, TS Development sp. z o.o., CFE Polska sp. z o.o., Keller Polska sp. z o.o.

Nie stronimy również od współpracy z małymi przedsiębiorcami budowlanymi oraz wykonujemy zlecenia dla prywatnych inwestorów.

Posiadane przez nas zaplecze sprzętowe oraz doświadczenie zawodowe a także kompetentna kadra pracowników posiadająca dużą wiedze praktyczną i teoretyczną zapewni Państwu rzetelność, sprawność w działaniu i fachowość w wykonaniu zleconych usług.